ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 הכשרת מאמנים
 קורס מאמנים
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורס Coaching >> קורס מאמנים

קורס מאמניםקורס מאמנים- קורס לחיים

האם אתם מחפשים מישהו שיעזור לכם להרוויח יותר? האם אתם זקוקים לאדם שיכוון אתכם כיצד להתמקד ביעדים אישיים ולצלוח אותם? האם הייתם רוצים לחזק את הביטחון והערכה העצמיים שלכם? האם אתם מרגישים כי החיים שלכם יהיו טובים יותר לו יהיו מלווים במעט שקט נפשי? האם יש בכם רצון ויכולת לתת מעצמכם אך לא מצאתם את המסגרת הנכונה לעשות זאת?
 
אם על אחת מהשאלות שצוינו לעיל עניתם בחיוב, יתכן ומומלץ לכם ללמוד קורס מאמנים, אשר יסייע לכם לארגן ולמקד את החיים שלכם, ויספק לכם כלים, כיצד לסייע גם לאחרים.
 
מהו קורס מאמנים? אילו תכנים נלמדים במסגרת קורס מאמנים? למי מתאים קורס מאמנים ומדוע כדאי ללמוד קורס זה? על כך להלן (רמז: לא מדובר על קורס מאמנים לענפי הספורט השונים).
 

קורס מאמנים- הסבר כללי

תחום האימון (קאוצ'ינג) צבר תאוצה בשנים האחרונות, ואנשים רבים פונים למאמנים אישיים בכדי שיכוונו אותם ויסייעו להם בבניית חיים טובים יותר עבור עצמם. ישנם סוגים שונים של מאמנים, ישנם מאמנים עסקיים, מאמנים לנוער, מאמנים כלליים לחיים ועוד.
 
קורס מאמנים עוסק במגוון נושאים הנוגעים לבניית ביטחון עצמי והערכה עצמית, תכנון יעדים והתמקדות במימושם, יצירת קשרים חברתיים וגישור, זוגיות, בריאות, עצמאות ועוד. מטרתו של קורס מאמנים הוא לספק לבוגר כלים כיצד ללוות אדם אחר, אל חיים טובים, שלווים ומוצלחים יותר.
 

הנושאים הנלמדים במסגרת קורס מאמנים

קורס מאמנים עוסק במגוון נושאים, הנוגעים לתחום ההתמחות בקורס, בין התחומים הכלולים במסגרת קורס מאמנים:
  • קורס מאמנים ללקוחות עסקיים, העוסק ברכישת מיומנויות וטכניקות עסקיות, הנוגעות לתכנון כלכלי, ניהול, קביעת חזון ויעדים ומימושם. מטרתו של קורס מאמנים לעסקים הוא לסייע להם לשגשג ולהרוויח, זאת תוך בחינת העסק לפרטיו כגון: בניית תוכנית עסקית, קביעת תמחיר, בחירת מבצעים מושכלת, רווחיות העסק, הקניית מיומנויות פיננסיות ועוד.
  •  קורס מאמנים לזוגיות, הוא קורס שמטרתו לסייע לזוגות קיימים לחזק את הקשר להם, ולזוגות הנמצאים בתהליכי פרידה, לצלוח אותם בצורה טובה מבלי לאבד את עצמם. במסגרת הקורס נלמדים תכנים שונים כגון: מיומנויות תקשורת בינאישית, התבוננות פנימית, חיזוק הביטחון העצמי, ניהול כעסים ועוד. הקורס גם מספק מידע טכני הנוגע לתהליך הגירושים ואפשרויות הנישואים השונות.
  • קורס מאמנים לקריירה, המסייע למחפשי עבודה כרוניים, למצוא את המקום הנכון עבורם, ולמצות את הפוטנציאל שלהם. במסגרת הקורס נלמדים תכנים כגון: בחירת מקצוע מתאים, בחינת הנחות יסוד שגויות, בחינה עצמית מחודשת, הסרת חסמים פנימיים, שיפור מיומנויות תקשורת וכן הלאה.
 
נוסף לנושאים אלו, ישנם קורסי מאמנים בנושאים נוספים כמו: אימון מנהלים, אימון לנוער ולצעירים, אימון אישי או אימון קבוצתי, אימום משפחתי, אימון נשים ואפילו, אימון לקראת יציאה לדייטים. בוגרי קורס מאמנים זה או אחר, יכולים להבטיח לעצמם קפיצה משמעותית בכל חלקי החיים שלהם, תוך קבלת כלים להתחלת קריירה חדשה ומבוקשת.

מפת אתר