ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 הכשרת מאמנים
 קורס מאמנים
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורס Coaching

קורס CoachingקורסCoaching  את בוגריו להיות המנוע מאחורי הפעולה המוצלחת. בין אם זה אדם פרטי או חברה גדולה, מאמן אישי מדריך ומכוון את התתקדמות בעזרת כלים מגוונים שנתנים לו בזמן קורס קואצ'ינג.
ללא ספק, מדובר בטרנד הלוהט ביותר שהגיע לארץ. קורס Coaching הוא אחד הקורסים המבוקשים ביותר. מסתבר שזה עובד. מחקרים דווחו על שיפור ניכר אצל חברות שעברו אימון אישי במשך שנה. כך גם האדם הפרטי הרוצה לשאוף ולהתקדם בחיים וצריך ליווי של אדם שיש לו את הכלים לעזור לו.

קורס קואצ'ינג - מתודות שונות

נעשה סדר. קורס Coaching מלמד אתכם כיצד להיות המאמנים האישיים ולמנף אנשים אחרים להגשמת מטרותיהם. יש סוגים שונים של מאמנים אישיים. מאמן אישי לחברה, מאמן אישי פרטי, מאמן אישי לזוגיות, למשפחה ועוד ועוד.. עליכם לבחור את הסוג שמתאים לכם ומעניין אתכם ביותר.
כמו כן, כל קורס קואצ'ינג מתמחה במתודה אחרת ומעניק לכם ארגז כלים שונים. יש כאלה המאמינים בשיטה אסרטיבית ומעורבת יותר, יש כאלה המאמינים בהתבוננות נכונה, בכלים פסיכולוגיים, פילוסופיים או ריאליסטים. לכן, חשוב שתדעו מה מעניין אתכם בתחום וכך תוכלו לבחור קורס קואצ'ינג מתאים.

קורס קואצ'ינג - תכנים

למרות ריבוי המתודות, כל קורס Coaching מעניק את התכנים הבסיסיים: התחברות רגשית, מודל מאמן- מתאמן, חשיבה תוצאתית, הצבת מטרות מוגדרות, מוטיבציה, חסמי הצלחה, שיחות אישיות, יעד מרכזי ותוכנית פעולה.
חשוב לזכור, קורס קואצ'ינג אינו מכשיר אתכם להיות פסיכולוגיים. מאמן טוב אינו פותר בעיות אישיות אלא מניע לפעולה ממוקדת ושומר על הדרך. הוא אינו מבצע אנליזה על אופיו של המתאמן אלמעניק לו כלים להתמודד עם שאיפותיו.

קורס קואצ'ינג - איפה לומדים?

קורס Coaching ניתן ללמוד במשך כמה חודים או במלולים ארוכים אף יותר. מלבד הקורים המוכרים כמו של אלון גל, כדאי לבצע סקר תכנים ולהיפגש עם הנציגים כדי לבדוק אם זה מתאים לרצונותיכם. קחו את הזמן, קורס קואצ'ינג חייב להתאים לכם כמו כפפה ליד על מנת שתוכלו להפיק ממנו את המיטב.
קורס קואצ'ינג - חוויה אישית
קורס Coaching טוב יעניק לכם חוויה אישית משחררת. אתם תלמדו כיצד להשיג את מטרותיכם ואחר כך להעביר את הידע הלאה. בעזרת קורס קואצ'ינג אתם תלמדו לשפר את עצמכם וכמובן, לעזור לאחרים. איזה כיף.

מפת אתר