ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 סדנת צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורס צילום

קורס צילוםתחום הצילום הינו מתקדם לצד המצלמות הידניות ניתן למצוא כיום מצלמות דיגיטליות משוכללות, אך יחד עם זאת יש ללמוד על טכניקות צילום על מנת להשיג תמונות איכותיות. קורס צילום מאפשר לכם להעמיק את המיומנות והידע בתחום הצילום לשם מקצוע או לאלו המעוניינים ללמוד לשם התחביב. קורס צילום מטרתו ללמד על היכולות השונות של המצלמה, טכניקות צילום ופיתוח תמונות.

מטרות קורס צילום

קורס צילום מתחלק לסוגים שונים, ניתן לבחור קורס צילום למתחילים לאנשים ללא ידע מוקדם בצילום, קורס צילום למתקדמים או לבחור קורס צילום המתמקד בצילום טבע או צילום אנשים.
 
קורס צילום מאפשר ללמוד בצורה מעמיקה, לצלם בעיר או בטבע את החברים והמשפחה או לעסוק בתחום באופן מקצועי. לרכוש את המיומנות לצלם וטכניקות צילום שונות.

תכני קורס צילום

קורס צילום כולל לימוד תיאורטי לצד צילום מעשי במקומות שונים ולימוד על התמונות. קורס צילום כולל יסודות הצילום, תולדות הצילום, קומפוזיציה, פרספקטיבה, תפעול המצלמה, יסודות האור, מיקוד, זום, חשיפת האור בצילום, סוגי תאורה, תאורה טבעית ושילוב עם פילטרים, טכניקות צילום, תנועה בצילום, צילום בשחור לבן, צילום עומק, עבודה עם פלאשים, תהליכי פיתוח תמונות, פילטרים, צילומי לילה, צילומי מקרו ולימוד על תוכנות עזר כגון אילוסטרייטור ופוטושופ.

בחירת קורס צילום

קורס צילום יכול לכלול סדנה קצרה המלמדת את עקרונות הצילום, לצד קורסי צילום נרחבים הכוללים לימודים מקצועיים. לפני רישום לקורס צילום, בדקו מהי מטרתכם האם הנכם מעוניינים בלימוד לשם תחביב או מקצוע, בררו על המוניטין של בית הספר שאליו אתם נרשמים, בקשו לראות שיעור דוגמה על מנת להתרשם מרמת הקורס. בדקו מהו החלק התיאורטי בתחום ומהו החלק המעשי, בדקו באם קורס צילום מתמקד בתחום צילום כגון צילום בסטודיו, צילום בטבע והאם הקורס מתאים לרמת הידע שלכם. בדקו אם הקורס כולל הכנת תיק עבודות. ישנם בתי ספר המספקים את ציוד הצילום, ויש בתי ספר הדרושים לקנות ציוד על מנת להשתתף בקורס.
 
בסיום קורס צילום בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בחברות גרפיות, חברות פרסום, לעסוק בצילום אירועים, לעבוד בצילום בעיתונות או לעבוד כעצמאיים בצלמי סטילס או ווידאו באירועים, או לפתח את עצמכם כאומנים.
 
קורס צילום מתאים לכולם, לגילאים צעירים ועד למבוגרים.

מפת אתר