ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס יאכטות
 קורס סקיפרים
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורס משיטי יאכטות

קורס משיטי יאכטות



מי מאיתנו לא חולם על יאכטה מפוארת שתהיה רק שלו ואתה יוכל לשוט מסביב לעולם או לפחות לאיים הקרובים אלינו, יוון וקפריסין. ובכן, הצעד הראשון להגשמת החלום הזה הוא קורס סקיפרים.
קורס סקיפרים אינו רק לבעלי הממון כפי שנהוג לחשוב. גם אם אין ברשותך כסף ליאכטה עדיין תוכל לעבור את הקורס בעזרת הדרכה נכונה. בנוסף, התמקצעות הענף מאפשרת לחיילם משוחררים לשלם על קורס משיטי יאכטות מכספי הפיקדון.

קורס משיטי יאכטות - הלימודים

קורס משיטי יאכטות מורכב מארבעה קורסים שונים, שניים עיוניים ושניים מעשיים. בסוף כל פרק תיאלצו לעשות מבחן ולקבל ציון עובר על מנת לעבור לשלב הבא.
החומר הנלמד בשיעורים העיוניים של קורס סקיפרים כולל, קורס מכונות, ניווט א' ו- ב', קורס ימאות הכולל הכרת מכשירי הניווט, קריאת מפות ימיות ומכונאות.
החלק המעשי של קורס סקיפרים כולל יציאה לים, התנסות בקריאת מפות, קשר עם החוף, ניווט בתנאי מזג אוויר שונים, ניהול צוות ותפעול תקלות. בתום קורס משיטי יאכטות מקבלים תעודה רשמית של משרד התחבורה, תעודה המוכרת גם בארץ וגם בעולם.

קורס משיטי יאכטות איפה לומדים?

קורס סקיפרים נלמד בבתי הספר הימיים לאורך החוף של ישראל, מצפון ועד דרום והוא אורך מספר חודשים. הלימודים העיוניים והמעשיים אינם קלים ויש להשקיע את הזמן בשינון ולימוד, זכרו, אתם חייבים לעבור ארבעה מבחנים וטסט לפני קבלת הרשיון. קורס משיטי יאכטות אינו פשוט ומאתגר אך אפשרויות התעסוקה שבו מעניינות, החל ממכונאות ותחזוקת נמל ועד חלק מצוות המתפעל יאכטות שונות בארץ ובעולם.

קורס משיטי יאכטות - למי זה מתאים?

כעיקרון, קורס סקיפרים מתאים לכל חובב ים, קטן כגדול אבל, חייבים לעשות כמה בדיקות לפני שבוחרים בית ספר. הסילבוס הרשמי של משרד התחבורה בנוגע לתכנים של קורס משיטי יאכטות מיושן ולא רלוונטי. בדקו שבית הספר מעודכן בחידושים של שנות האלפיים. בנוסף, וודאו שהיאכטות שעליהן אתם מתאמנים הן מסוגים ומודלים שונים. עניין זה יקנה לכם ניסיון עם יאכטות ישנות כחדשות.
קורס משיטי יאכטות מתגאה במקצועיות שלו אך המדריכים חייבים להיות בעלי וותק ונסיון מוכח בתחום. רבים מבתי הספר מציעים שיעור ראשון חינם, נצלו את ההזדמנות ובדקו האם קורס סקיפרים מתאים לכם ואם בית הספר עונה על דרישותיכם. במידה וכן, צאו לדרך והגשימו את אחד החלומות הכי נפוצים בעולם.





מפת אתר