ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורס אופנוע ים

קורס אופנוע יםאתה יושב על החוף ומביט בים. לפתע, חותך את המים אופנוע ים, מותיר אחריו שובל של קצף, וממשיך אל האופק. ואז הוא חוזר, מקפץ על הגלים, עושה סיבובים ובאופן כללי נהנה מכל רגע. גם חברה שלך מסתכלת עליו במבט נוגה. עכשיו זה ברור לך. את צריך לעשות קורס אופנוע ים.
קורס אופנוע ים קרוי גם קורס משיט 11 וניתן לקחת אותו במשותף עם קורס משיט 12 הנותן לך רשיון להשיט סירת מירוץ קטנה. יחד עם זאת, עם אתה חושק אך ורק באופנוע ולא מתכנן להמשיך ברשיונות הימאות, קורס אופנוע ים יספיק לך לגמרי.

קורס אופנוע ים - תכנים

מטרת קורס אופנוע ים או משיט 11 היא להכשיר אותך לנסיעה על הכלי המהיר. בין היתר נלמדים התכנים הבאים: ימאות בסיסית, הכרת כלי השיט, התנהגות בים במצבי חירום, חוקי דרך, ציוד חובה, מגבלות השטת אופפנוע ים.
קורס אופנוע ים הוא קצר במיוחד וכל כולו מסתכם בשני מפגשים בלבד. במפגש הראשון תלמד את כל החומר העיוני הדרוש לך לבחינת ההסמכה המתרחשת במפגש הבא.
במידה ועברת את המבחן, סיימת בהצלחה קורס אופנוע ים. כעת מוענקת לך תעודת משיט 11 ויש באפשרותך לצאת לים ולרכב על הגלים. קורס אופנוע ים יכול להילקח מגיל 16 ומעלה.

קורס אופנוע ים - אפשרויות שיוט

קורס אופנוע ים אינו אומר שאתה יכול לצאת לכל חוף ולרכב על הגלים. בישראל ישנם חופים מוגדרים לשייט מסוג זה ובנוסף ישנן תקנות של מרחק מחוף ומהרוחצים. כל חריגה אן עבירה על החוקים האלה גוררת קנס וסופו של דבר שלילת רשיון.
יחד עם זאת, קורס אופנוע ים מעניק לך רשיון בינלאומי. יחד אתו תוכל לנסוע בכל חוף בעולם, בלי חשש שיתפסו אותך נוהג ללא רשיון.

קורס אופנוע ים - למי זה מתאים?

קורס אופנוע ים מתאים לכל אחד מגיל 16 ומעלה. אם אתה אוהב ספורט ימי כדאי שתשקול לעשות יחד עם קורס אופנוע ים גם קורס משיט סירות מירוץ. קורס זה קשה יותר וכולל חומרים עיוניים על חלקי מנוע, אבל הוא מאפשר לך להתקדם למשיט 13 ו- 14. בנוסף, אופנוע ים ניתן להשכרה בחלק מהחופים בארץ. רכישה של אופנוע ים היא עסק יקר כמו גם התחזוקה שלו. כל הדברים האלה חייבים להלקח בחשבון לפני קורס אופנוע ים כדי שלא תשכב על החוף ותתבונן באופנועי הים ולא תוכל לצאת לשם בעצמך.

מפת אתר