ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורס מנהלי רכש
 קורס ניהול פרויקטים
 קורס ניהול רכש
 קורס רכש
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורסי רכש ולוגיסטיקה >> קורס רכש

קורס רכשבכל חברה או ארגון מחפשים אחר איש רכש ולוגיסטיקה אשר סיים קורס רכש וידע לתפעל את כל המערך הלוגיסטי בחברה, כך שיהיה גם רווחי וגם יעיל וכל זאת מבלי לפגוע באיכות התפעול. קורס רכש ולוגיסטיקה זהו קורס מעניין מאוד הכולל בתוכו תחומים רבים. ניתן ללמוד קורס רכש ללימודי תעודה או במסגרת תואר ראשון.
קורס רכש מלמד את הסטודנטים להפוך ולהיות אנשי מקצוע מיומנים בעלי הידע המעשי והעיוני כאחד, כל אלו יהפכו את הסטודנטים לאנשי רכש ולוגיסטיקה מבוקשים מאוד בשוק העבודה. מטרת קורס רכש היא להכשיר את העובדים והמנהלים לבצע תהלכי רכש תוך כדי איזון בין המחיר והכמויות בהתאם לתקציב המיועד למטרות הללו, בתנאים שונים ובהתאם לבקשות ומטרות הארגון.
כמו שציינתי קודם ישנם מסלולים שונים ללימודי קורס רכש ולוגיסטיקה ניתן ללמוד לימודי תעודה בהם בוחר הסטודנט את מסלול ואופן לימודיו, כמו כן ניתן ללמוד גם קורס רכש במסגרת תואר ראשון בלוגיסטיקה במכללות השונות. ניתן גם ללמוד לימודי הנדסה או הנדסאי תעשייה וניהול הכוללים בתוכם את לימודי קורס רכש או המתמחים בלוגיסטיקה ורכש.

קורס רכש – תכנים

לימודי קורס רכש כוללים בתוכם תחומים רבים, כל סטודנט יבחר בסוג הקורסים המתאים לו בנושא הרכש בהתאם לשאיפות שלו, למקום עבודתו ולהכשרה אותה הוא מעוניין לקבל. הנושאים הלומדים סטודנטים של קורס רכש כוללים בין השאר: תחומי הרכש והלוגיסטיקה, הקשר בין הרכש למלאי, ניהול הזמנות הרכשה בינלאומיים, בחירה ובדיקת ספקים, בקרה וניהול, דרכי איתור מקורות הרכש, תקשורת בין אישית ותקשורות מילולית, ניהול משא ומתן שיווקי, אבטחה וביקורת איכות בהרכשה, תהליכי מימון, רכש בעידן האינטרנט, שיטות תשלום בסחר בינלאומי, תכנון אסטרטגי בהרכשה ועוד.
משך הלימודים תלוי בסוג התעודה שאותה רוצה הסטודנט לקבל, האם מדובר בתעודה, תואר, הנדסאי או מהנדס. לימודי תעודה של קורס רכש נמשכים בין ארבעה חודשים לחצי שנה.

קורס רכש - איפה לומדים?

את לימודי קורס רכש ניתן ללמוד במכללות שונות בארץ בין השאר: המכללה למנהל, המכללה הטכנולוגית רופין, המכללה האקדמית ספיר, המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, מכללת אין ליין, מכללת מישלב, רשת מכללות אורט, מכללת נצרת עילית, המרכז להשתלמויות – בר אילן, מכללת נשיא טכנולוגיות, טכניון – היחידה ללימודי חוץ והמשך, המכללה האקדמית להנדסה בירושלים ועוד.

מפת אתר