ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורסי עיצוב ואדריכלות >> קורס תכשיטנות

קורס תכשיטנותתכשיטים הופיעו על פני האדמה בערך באותו זמן שהופיע האדם עצמו. אולם, תפקידם השתנה במהלך השנים מפריטים למטרות טקסים ופולחנים לפריטים דקורטביים שנועדו להעצים את יופיו של האדם. קורס תכשיטנות משלב את שתי הגישות, האמנותית והפרקטית, יחדיו, על מנת ליצור מקצוע פרקטי ואמנותי כאחד.
זו הסיבה מדוע קורס תכשיטנות מתאים לכל כך הרבה סוגי אנשים. יש כאלה המתעניינים בצד הדתי של התחום, חלק מתעניינים בצד ההיסטורי של תחום התכשיטנות ויש כאלה שאוהבים לעצב ורוצים להפוך את הכישרון שלהם למקצוע. לכל אלה ועוד, לימודי תכשיטנות הם הפתרון.

קורס תכשיטנות – אפשרויות לימוד

כפי שהזכרנו, תחום התכשיטנות רחב ומלא עניין ולכן גם קשה לבחור קורס תכשיטנות אחד. לשם כך ישנם כמה מסלולי לימודי תכשיטנות כאשר כל אחד יכול למצוא קורס תכשיטנות המתאים לרצונותיו.
מסלול לימודי תכשיטנות הארוך והמקיף ביותר הוא ללימודי תואר ראשון במכללת שנקר והוא אורך ארבע שנים תמימות. יחד עם זאת ניתן לקחת קורס תכשיטנות מקצועי הנמשך שנה בלבד במכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ ואפילו סדנאות תכשיטנות האורכות כמה חודשים בלבד. כאמור, כל קורס תכשיטנות נותן את הדגשים שלו ומציג גישה שונה לתחום המרתק הזה.

קורס תכשיטנות – תכנים

קורס תכשיטנות מכיל את התכנים הבאים: מבוא לתכשיטנות, תדמיתנות, ליטוש וריקוע מתכות, הערכות שווי תכשיטים, שימוש בחרוזים, סטיילינג, תכשיטים עתיקים, תולדות האמנות, תורת אבני חן, שיבוץ יהלומים, עבודה עם זהב וכסף, רישום ועיצוב תכשיטים, עבודה עם תוכנות מחשב מיוחדות ועוד ועוד...
קורס תכשיטנות הוא קורס מעשי בעיקרו ומתנהל תוך כדי עשייה ועיצוב תכשיטים כל הזמן. הסטודנטים מתחילים לעצב היישר מהשיעורים הראשונים, מגישים עבודות ופרוייקטים במהלך כל השנה ובמהלך כל מסלול לימודי תכשיטנות.
יחד עם זאת, קורס תכשיטנות מכיל גם תכנים תיאורטיים המתבצעים באמצעות הרצאות של העוסקים במקצוע התכשיטנות, צורפים ובעלי חברות תכשיטים מהארץ ומהעולם. תכנים תיאורטיים אלה עוזרים לתלמידים לגבש את האג'נד האמנותית והשיווקית שלהם לגבי המקצוע.

להיות מעצב תכשיטים

בתום קורס תכשיטנות מקצועי מקבל התלמיד תעודה רשמית אתה יוכל להראות בראיונות עבודה. אפשרויות התעסוקה הן רבות כמו למשל להיות מעצב תכשיטים בחברות תכשיטים או אפילו ליצור ליין אישי של תכשיטים, זאת בעקבות הידע שנרכש במהלך קורס תכשיטנות.
קורס תכשיטנות – לעצב את תכשיטי העתיד.

מפת אתר