ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורסי עיצוב ואדריכלות >> לימודי עיצוב אופנה >> לימודי סטיילינג

לימודי סטיילינגהכל על לימודי סטיילינג

להתלבש בסטייל, לבחור את הבגדים הנכונים לך ולא להיות קורבן של האופנה, להתאים נכון בגדים הם רק חלק מהנושאים הנלמדים בלימודי קורס סטיילינג. יותר ויותר אנשים מעדיפים לפנות לסטייליסט לשם בניית מלתחה אישית.

מהם לימודי סטיילינג?

כיום אנו שומעים יותר ויותר על אומנים וסלבס אחרים הנעזרים בסטייליסט לפני כל יציאה מהבית. סטייליסט יוצר עבור הלקוח את המראה המותאם לו, סטייליסט מתמקצע בפרסומות אופנה, כתבות אופנה ועוד. לימודי סטיילינג הינם לימודים מבוקשים כיום מאחר שהוא המקצוע הבא של עולם האופנה. כדי להיות סטייליסט אין זה מספיק לפתח טעם טוב לאופנה, לימודי סטיילינג כוללים הכרת טרנדים חדשים, להכיר את הז'אנרים השונים.

למי מתאים לימודי סטיילינג?

קורס סטיילינג מתאים לאנשים החיים ונושמים אופנה, אנשים שהופעה שלהם תמיד מטופחת מהראש ועד כף הרגל, אנשים האוהבים את תחום האופנה ומעודכנים בכל טרנד.

לימודי סטיילינג - מה לומדים?

לימודי סטיילינג כולל לימוד מעולם האופנה, הכרת האופנה העולמית והישראלית, חיזוי טרנדים באופנה, התאמת ביגוד לגוף, התאמת אקססוריז לגוף, שילוב צבעים, סטייליניג לתחומים שונים כגון לטלוויזיה, לתצוגות אופנה, למזון ועוד. בנוסף במהלך קורס סטיילינג נלמדים תחומים המסייעים לתלמידים לפרוץ אל השוק כגון פרסום, שיווק ויח"צנות.
קורס סטיילינג לרוב כשישה חודשים. במהלך הקורס התלמידים יוצרים תיק עבודות אישי. כמו כן קורס סטיילינג כולל סיורים והרצאות אורח.

לימודי סטיילינג – אפשרויות תעסוקה

בסיום לימודי סטיילינג הבוגרים יוכלו להיות סטייליסטים בטלוויזיה, כתבי אופנה, לעבוד בעיצוב תצוגות אופנה יועציי סטייילינג ותדמית, לצאת לקניות עם הלקוחות ולעצב ללקוחות את המלתחה.

בחירת קורס סטיילינג

לימודי סטיילינג הינו תחום חדש שתופס בשנים האחרונות תאוצה רבה. כיום לא רק ידוענים משתמשים בסטייליסטים אלא אנשים רבים המעוניינים ללמוד כיצד להתאים לעצמם בגדים על מנת להיראות במיטבם, ללמוד כיצד להשקיע בהופעה ולהיות תמיד אופנתיים. בתחילה סטייליסטים היו אנשים העובדים באופנה שהיו בעלי חוש אופנה מפותח, כיום בתי ספר רבים מציעים לימודי סטיילינג ולמעשה אין בקרה על תכני הלימוד ואיכות הקורס. לכן לפני רישום לקורס חשוב לבדוק מהו המוניטין של בית הספר בתחום האופנה, לבדוק לגבי המלצות אצל אנשים שלמדו, לבדוק מהם תכני הקורס ומי הם המרצים המעבירים את הקורסים

מפת אתר