ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורס איפור
 קורס אפילציה
 קורס בניית ציפורניים
 קורס מניקור ופדיקור
 קורס עיצוב גבות
 קורס עיצוב שיער
 קורס קוסמטיקה
 קורסי איפור
 קורסי מניקור ופדיקור
 קורסי עיצוב שיער וספרות
 קורסי קוסמטיקה
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> קורסי יופי >> קורס בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורנייםטיפוח הידיים חשוב לנשים רבות ואכן נשים רבות מבקרות מדי חודש במכונים השונים לשם בניית ציפורניים. בניית הציפורנים מעדנת את היד, הלק נשאר קבוע וניתן לקשט את הציפורנים בקישוטים וציורים. קורס בניית ציפורניים מתאים למי שמעוניינת להתמקצע בתחום בניית ציפורניים, קוסמטיקאיות המעוניינות להרחיב את תחום ההתמחות שלהן, פדיקוריסטיות ונשים המעוניינות לעשות הסבה מקצועית. קורס לבניית ציפורניים מאפשר לכן לעסוק במקצועי מכניס ואף לעבוד מהבית.
 

תכני קורס בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים כולל הכרות שיטות בניית ציפורנים, חיטוי ועיקור ציפורניים, הכרת סוגי הציפורניים, התאמת הציפורניים למבנה האצבעות, סוגי מילוי, הכרת המכשור החשמלי, סוגי משייפים סוגי מכחולים וסוגי אקריל. חלק המעשי בקורס כולל עיצוב באמצעות השיוף, תהליך המילוי, שיטות טבילה של הציפורניים, הדבקה, מריחה לקים, מריחת פראנץ' קבוע וקישוטי ציפורניים. קורס לבניית ציפורניים כולל גם נשואים של סטריליות בעת העבודה, בעיות אלרגיה, פטרת בציפורניים, דרכי טיפול ומניעת פטרת בציפורניים.
 
קורס בניית ציפורניים חשוב ללמוד אצל המומחים בתחום. לצד בתי הספר המציעים קורס בניית ציפורניים ישנן נשים רבות המציעות קורס בניית ציפורניים במסגרת פרטית. חשוב לבחור מקום לימוד המאפשר לכן ללמוד קורס לבניית ציפורניים מקצועי ואיכותי, ושיאפשר לכן ללמוד ולהתנסות כמה שיותר בתחום הבנייה.
 

קורס בניית ציפורניים – דגשים בעת רישום

קורס בניית ציפורניים מחייב ראשית לבדוק מהם תכני הקורס, האם התכנים מקיפים את כל החומר בנושא בניית ציפורניים, חשוב לוודא כי לכל תלמידה בקורס יש ערכת עבודה שעליה היא יכולה להתאמן במהלך הקורס. בדקו מי מעבירה את הקורס ומהי ההכשרה שלה. מומלץ לקחת שיעור ניסיון לפני הרישום לקורס על מנת לבדוק כי התחום מתאים לכן ושהאווירה נעימה בכיתה.
 
חלק מבתי הספר המציעים קורס בניית ציפורניים המשלבים במהלך הקורס סדנאות בתחומים שונים כגון שיווק, בניית עסק עצמאי, הופעה ייצוגית, ארגון בעבודה ועוד. קורס לבניית ציפורניים יעניק לכן את המקצועיות לכן חשוב לוודא כי התעודה כוללת הסמכה בינלאומית, לוודא כי הקורס מוכר מטעם משרד העבודה, המשמעות היא כי קורס בניית ציפורניים תחת פיקוח של משרד העבודה. חלק מבתי הספר מעניקים בתחילת קורס לבניית ציפורניים ערכת עבודה המאפשרת לבוגרי הקורס להתחיל לעבוד מיד עם סיום הקורס ולאחר סיום קורס בניית ציפורניים אפשרות לקנות ציוד וחומרים במחירים מוזלים.

מפת אתר