ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> סדנאות >> קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיההשם שלנו מלווה אותנו לאורך כל חיינו, לא אנו בחרנו אותו, אלא ההורים שלנו. חלקנו אוהבים את השם שלנו וחלקנו לא. אך למעשה לשם שלנו לפי תורת הנומרולוגיה יש השפעה רבה על חיינו. רבים מההורים החדשים לפני שהם בוחרים את שם הילד או הילדה שנולדו פונים לייעוץ נומרולוגי מתוך אמונה כי שם המתאים לתאריך הלידה יכול לסייע לגורל ומשפר את המזל הטוב של הילד. שם המתאים למספרים של תאריך הלידה יוצר למעשה אנרגיות חיוביות המשפיעות על ההתנהגות, הרגש והחשיבה של הילד.

מהי נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא תורת המספרים. לכל אחד מהמספרים קיים משמעות מיסטית המשפיע על האדם. נומרולוגיה משתייכת לתחום הניו אייג' המסייע לנו לשפר את חיינו בתחומים השונים כגון עבודה, זוגיות, לימודים, משפחה ועוד. לפי הנומרולוגיה, לכל אדם יש צירוף המורכב משלושה מספרים המלווה אותו לאורך כל חייו. המספר מורכב מיום תאריך הלידה, מספר הגורל המורכב מסיכום מספרי תאריך הלידה ומספר המורכב מצירוף השם. מספר זה הוא המשפיע על ההתנהגות שלנו, החשיבה, הרגשות וגם המזל שלנו. פעמים רבות שאדם במהלך חייו נתקל במכשולים רבים, עיכובים, אכזבות וכדומה, בודקים את צירוף המספרים, בהתאם לכך ניתן לשנות במעט את השם או להחליפו על מנת להתאים את השם לתאריך הלידה בו נולד וכך להשפיע על גורלו.

כל אחד יכול ללמוד

קורס נומרולוגיה למתחילים הוא קורס המתאים לכל אדם, אין צורך בידע קודם או תנאי אחר לשם לימודים. קורס נומרולוגיה ברמת מתקדמים מצריך ידע ולכן התנאי הקבלה הוא מעבר של קורס מתחילים בנומרולוגיה.

תכני הקורס

קורס נומרולוגיה עוסק במספרים והמשמעות של כל מספר. תכני הקורס כוללים משמעות המספרים, כיצד מחשבים תאריך לידה לועזי, כיצד מחשבים תאריך לידה עברי, משמעות יום לידה, כוח האותיות, משמעות חודש לידה, מספרים דומיננטיים במפה נומרולוגית, שינוי שם פרטי, תאריך לידה חוסם, ייעוץ מקצועי והתאמה זוגית. בנוסף נלמדים שיטות חישוב שונות כגון הצלב הנומרולוגי, המטריציה הנומרולוגית, מפת תקופות וכדומה.

אפשרויות תעסוקה

קורס נומרולוגיה מכשיר אתכם לעסוק בתחום הניו אייג'. הבוגרים זכאים לתעודה מטעם המוסד בו למדו. בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעסוק בתחום מתן ייעוץ מקצועי או לעבוד באופן עצמאי. הבוגרים יוכלו ללמוד קורסים נוספים בתחום כגון: קורס נומרולוגיה קבלית, קורס נומרולוגיה למתקדמים, קורס נומרולוגיה מערבית או קורס נומרולוגיה קבלית.

מה אומרים המספרים?

תחום הנומרולוגיה הוא תחום שאינו מוגדר כמקצוע ולכן כל אחד יכול לפתוח קורס על בסיס החוויות שהוא התנסה בהן במקצועו ובלימודיו. באינטרנט ניתן למצוא חוגי בית המלמדים את הנומרולוגיה, קורסים אונליין, לצד אלו ניתן למצוא מכללות המתמקדות הלימוד נומרולוגיה או המשלבות את הנומרולוגיה עם תחומים השונים. חשוב לבחון היכן אתם מעוניינים ללמוד, חשוב לבדוק מהו הניסיון של המורה בתחום, היכן הוא למד וכמה זמן הוא עוסק במקצוע. בדקו את תכני הלימוד ובקשו לדבר עם תלמידים שסיימו את הקורס.
מפת אתר