ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> סדנאות >> סדנאות מנהלים

סדנאות מנהליםסדנאות מנהלים

סדנאות מנהלים מיועדות למנהלים, מנכ"לים, בעלי עסקים שרוצים לשפר את כישורי הניהול שלהם, ללמוד כלים חדשים בעזרתם יניעו את עובדיהם. לרוב המנהלים ישנם בעיות משותפות שמעסיקות אותם, לדוגמא מיומנות תקשורת, מיומנויות עבודה, גיבוש ועוד. סדנאות מנהלים באות ללמד אותם כיצד להתמודד עם הבעיות הללו ולהצליח בתפקידם.

מענה על צרכיהם של מנהלים בעזרת סדנאות מנהלים

מנהלים הם אנשים עסוקים ועליהם להיות מיומנים בעבודות מגוונות. לדוגמא ראיון עבודה, על מנת לראיין את העובדים לתפקידים. במהלך סדנאות מנהלים לומדים המשתתפים כיצד לנהל ראיון עבודה, מה עליהם לשאול, איך לזהות בעיות שעלולות לעלות עם המועמד? למה עליהם לשים לב ולהקשיב וכו'.
דוגמה נוספת של בעיה נפוצה של מנהלים ועליה עובדים במהלך סדנאות מנהלים היא מיומנות תקשורת. סדנאות מנהלים עורכות סימולציות שבוחנות קצרים בתקשורת ואת התקשורת של המנהלים. האם המנהל מקשיב? לא מקשיב? נכנס לדברי האחר? ועוד.

סדנאות מנהלים בטבע

סדנאות מנהלים המתקיימות בטבע מאפשרות למנהל לצאת משגרת יומו להיות באווירה נינוחה דבר שמביא לפתיחות, חשיבה יצירתית ושיתוף פעולה, הטבע הופך את המנהל לרגוע. בפעילויות המיוחדות למנהלים של סדנאות מנהלים הוא יכול ללמוד בשקט ולתרגל את תפקידו.

סדנאות מנהלים עם סוסים

סדנאות מנהלים עם סוסים הן סדנאות מיוחדות מאוד, בסדנאות אלו לומדים המנהלים לתקשר עם הסוס כהקבלה ליחסיהם של המנהלים עם העובד. סדנת מנהלם עם סוסים מיועדת לכל מנהל, גם לאלו שמעולם לא רכבו על סוס. הסוסים מלמדים את המנהלים על תקשורת, המנהל לומד כיצד בשפת גופו או בשפתו המילולית הוא מעביר מסר לסוס והוא מגיב אליו. המדריך של סדנאות מנהלים עם סוסים מבצע תרגולים שונים שיעבירו את חשיבות העברת המסרים והתקשורת הנדרשת מהמנהל.

סדנאות מנהלים סטנדרטיות

ניתן גם להירשם אל סדנאות מנהלים סטנדרטיות הנערכות בכיתה ואינן פחות טובות מאשר סדנאות אחרות. סדנאות מנהלים אלו כוללות סימולציות, סדנאות פיתוח מיומנות, הרצאות פרונטאליות ומשוב קבוצתי ואישי.
סדנאות מנהלים מהווים כלי חשוב להצלחת הארגון והצלחתו האישית של המנהל, הסדנאות מעניקות לו מיומנויות ניהול ולימוד התהליכים הסמויים שבארגון המשפיעים על עבודתו.
סדנאות מנהלים מתאימות לכל מנהל, מנהלים שרק סיימו הכשרה ניהולית ורוצים לשפר את יכולת ניהולם ומנהלים שכבר עובדים בתחום. סדנאות מנהלים מומלצת ביותר לכל מנהל, גם לאלו שחושבים שהם עושים את עבודתם כראוי.
סדנאות מנהלים תמיד יחדשו למשתתפים בהן, תמיד יש עוד מה ללמוד ולשפר.

מפת אתר