ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
 הנדסאי אלקטרוניקה
 הנדסאי ביוטכנולוגיה
 הנדסאי בניין
 הנדסאי כימיה
 הנדסאי מחשבים
 הנדסאי מכונות
 הנדסאי מכונות רכב
 הנדסאי עיצוב תעשייתי
 הנדסאי קירור
 הנדסאי תעשיה וניהול
 הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודי הנדסאים >> הנדסאי עיצוב תעשייתי

הנדסאי עיצוב תעשייתילימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי מכשיר את התלמיד לפתח ולייצור מוצר חדש שיכלול את היעילות והנוחות לצד היצירתיות והאסתטיקה. הלימודים מקנים לתלמידים כלים מקצועיים בפיתוח מוצרים חדשים. הנדסאי עיצוב תעשייתי הוא תחום מרתק, מאחר שהוא משלב בין היצירתיות של מוצר חדש ויחד עם פרקטיות ונוחות השימוש, תוך התייחסות לגורמים שונים כגון: אקולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסת אנוש, תורת החומרים ועוד.
 

מיהו הנדסאי עיצוב תעשייתי?

הנדסאי עיצוב תעשייתי הוא אדם בעל תושייה לראות את הצורך במוצרים חדשים או מוצרים הקיימים שהינם גרועים ולשפר את המוצר לידי נוחות ופונקציונאליות.
 

מטרת לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי מקנה לתלמידים ידע בנושאים מגוונים, כלים ומיומנות ליצור מוצרים החל משלב הרעיון ועד לשלב הסופי של פיתוח המוצר, תוך הפעלת חשיבה יצירתיות יחד עם יכולת ראיית התמונה בשלמותה של צרכי האדם.
                                      

תנאי קבלה ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

תנאי הקבלה משתנים מבית ספר אחד למשנהו, יש הדורשים בגרות מלאה או בגרות חלקית עם ציוני עובר באנגלית, במתמטיקה ובלשון. ישנם בתי ספר הדורשים כתנאי קבלה ללימודים מבחן מעשי וראיון אישי. לפני שהנכם נרשמים בדקו מהם תנאי הקבלה והאם אתם עומדים בתנאים אלו.
 

הנדסאי עיצוב תעשייתי - תכני הלימוד     

תכני הלימוד של לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי כוללים מגוון של תחומים: תולדות האומנות והעיצוב, תכנון ועיצוב מוצר, ציור, רישום, גרפיקה דו- ממדית, טופוגרפיה, בניית מודלים, שרטוט בעזרת מחשב, הנדסת אנוש, תהליכי ייצור, חוזק חומרים, עיצוב תעשייתי, סגנונות עיצוב, שיווק ותמחור ועוד.
הלימודים כוללים לימוד תיאוריה לצד לימוד מעשי, המקנה לתלמידים אפשרות ללמוד על התחום באופן מעשי ולהתנסות בפיתוח חומרים החל משלב הרעיון ועד הפקת המוצר למפעל.
במהלך הלימודים התלמידים בונים תיק עבודות שישמש אותם בעת ראיונות העבודה. כמו כן, התלמידים צריכים להגיש פרויקט גמר הכולל את כל שלבי הייצור החל משלב התכנון, הסקיצה ועד לייצור המוצר, בדגש על התכנים השונים שנלמדו במהלך הלימודים.
בסיום הלימודים התלמידים יקבלו תעודה מבית הספר ומטעם מה"ט המכון הממשלתי לטכנולוגיה. (במידה ובית הספר נמצא תחת פיקוחו של מה"ט).
 

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בחברות השונות בענף התעשייה, חברות פרטיות, סטודיו לעיצוב, חברת החשמל ועוד. תלמידים שירצו להמשיך בלימודים יוכלו להמשיך ללימוד לתואר ראשון במקצועות ההנדסה, העיצוב או האומנות.
 

היכן ללמוד

כיום ישנם בתי ספר רבים המציעים לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי, בעת בחירת בית ספר חשוב לבדוק מהו המוניטין של בית הספר שאליו אתם נרשמים, בדקו אם בית הספר נמצא תחת פיקוחו של מה"ט המכון הממשלתי לטכנולוגיה. דברו עם תלמידים שסיימו את הלימודים או שלומדים על רמת השביעות שלהם מבית הספר.
בדקו מהו החלק העיוני בקורס ומהו החלק המעשי, האם בית הספר מאפשר לבנות תיק עבודות שיסייע לכם במציאת עבודה לאחר הלימודים. בדקו מי הם המרצים ומהו הניסיון שלהם בתחום.  

מפת אתר