ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> תואר במדעי הטבע

תואר במדעי הטבעתואר במדעי הטבע

המפץ הגדול אומר לכם משהו, מעניין אתכם לדעת למה מתרחשות רעידות אדמה או איזה כוכב חדש גילו? הגעתם למקום הנכון. לימוד מדעי הטבע הוא שם כולל של כל תחומי הלימוד העוסקים בעולם החי הצומח והדומם, בעולם הפיזי, פעולתו וחוקיו. בין תחומי הלימוד של מדעי הטבע ניתן למצוא ביולוגיה, מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מדעי המחשב, גיאוכימיה, ביופיזיקה ועוד. תואר במדעי הטבע ניתן ללמוד בתחום המדעים המדויקים או בתחום הפקולטה למדעי החיים. תואר במדעי הטבע מעניק לסטודנטים את הידע הבסיסי והמעמיק בתחומים החשובים לצמיחה של מדינות מודרניות.
 
לימודי מדעי הטבע אורכים שלוש עד ארבע שנים, תלוי בסוג התואר ובתחום הנלמד, ניתן ללמוד תואר חד חוגי או לשלב תואר דו חוגי, כמו כן ישנם מקצועות משולבים כגון ביוכימיה, גיאופיזיקה, תכנית משולבת בביולוגיה וכדומה.

מטרת תואר במדעי הטבע

תואר במדעי הטבע מעניק לסטודנטים את הידע הבסיסי והמעמיק בתחומים החשובים לצמיחה של מדינות מודרניות, להעניק לסטודנטים את הידע בסיסי הרחב ביותר, לימוד תחומי מחקר המאפשרים להשתלב בתעשיית ההיי טק או במחקר בצוותי פיתוח והבנייה ולהוביל בתחומי תעשיות ההיי טק.

תואר במדעי הטבע – תנאי קבלה

לימודי מדעי הטבע דורשים תנאי קבלה של ציון פסיכומטרי ובגרות מלאה שבה יש ציון ראלי אחד לפחות ב- 5 יחידות. תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד ולכן חשוב לפני הרישום לוודא כי הנכם עומדים בדרישות תנאי הקבלה של לימודי מדעי הטבע במוסד אליו אתם מעוניינים להירשם.

תואר במדעי הטבע – מה לומדים?

תכני הלימוד של תואר במדעי הטבע משתנים מתחום אחד למשנהו. בעת בחירת תחום לימוד בקשו ללמוד מהם תכני הקורס והאם הנכם מתחברים אליו. לימוד מדעי הטבע כוללים מגוון תחומים שניתן להתעמק בהם, כגון לימודי אסטרונומיה ועוד.

לימודי מדעי המדינה – אפשרויות תעסוקה

ללמוד מדעי הטבע מעבר לתואר יוקרתי פותח עוברכם הזדמנויות תעסוקה רבות. בין אם בחרתם ללמוד מדעי הטבע בתחום הביולוגיה או ללמוד מדעי הטבע בתחום מדעי המחשב, כל העת יש עלייה בדרישה לאנשים בעלי תואר במדעי הטבע. הבוגרים יוכלו לעבוד בחברות היי טק, תעשייה, צה"ל, מערכת הביטחון, חברות לפיתוח תוכנות, בחלק מהמקצועות בבנקים ובגופים פיננסים, במערכות החינוך או להמשיך במחקר באוניברסיטאות או באחד ממכוני המחקר הקיימים.

מפת אתר