ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> לימודי פסיכולוגיה

לימודי פסיכולוגיהלימודי פסיכולוגיה הם אחד התחומים המעניינים והמסקרנים ביותר. מה עומד מאחורי אותם תחושות, מחשבות והרגשות של כל אחד מאיתנו? למה כל אחד מתנהג וחושב אחרת? אם תמיד היית מאלו שיודעים להקשיב לכולם, מייעץ ויודע להבחין, לעיתים גם ללא מילים, איך מרגיש האדם העומד מולך - לימודי פסיכולוגיה נועדו בשבילך.
לימודי פסיכולוגיה מלמדים את התיאוריות הרבות בתחום הפסיכולוגיה, תיאוריות בנושא הנפש, מחלות נפש, אישיות, התנהגויות מסוימות, פסיכולוגיה של החברה, כיצד עובד המוח באופן תקין ובמקרים של פגיעה ועוד.
את לימודי פסיכולוגיה ניתן ללמוד בשני מסלולים, האחד תואר בפסיכולוגיה במסלול דו-חוגי ושני תואר בפסיכולוגיה חד חוגי, בו לומדים הסטודנטים מספר מורחב של קורסים בפסיכולוגיה.
לימודי פסיכולוגיה כוללים בין השאר את הקורסים הבאים: מבוא לפסיכולוגיה א' וב', פסיכולוגיה פיזיולוגית, פסיכולוגיה חברתית, סטטיסטיקה, שיטות מחקר, פסיכופתולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית, מבוא לפסיכואנליזה, תפיסה התפתחותית, מבוא לתורת האישיות, זכירה, למידה ועוד. לימודי פסיכולוגיה כוללים קריאה של מאמרים רבים, רובם באנגלית. במהלך השנה הראשונה של לימודי פסיכולוגיה מחויבים הסטודנטים להשתתף כנבדקים בניסויים (מכסת שעות מסוימת), השתתפות זו היא חובה כתנאי מעבר לשנה ב'.
בעבר לא היו מקומות רבים שהיה ניתן ללמוד בהם תואר בפסיכולוגיה, כיום ישנם מספר אוניברסיטאות וכמה מכללת בהן ניתן ללמוד תואר בפסיכולוגיה. תואר בפסיכולוגיה הוא תואר יוקרתי אליו מנסים להתקבל מספר רב של מועמדים. ניתן ללמוד תואר בפסיכולוגיה במכללות הבאות: המרכז הבינתחומי הרצליה, מכללת הגליל המערבי, מכללת עמק יזרעאל, מכללת כנרת, המרכז האוניברסיטאי אריאל, מכללת תל-חי, מכללת אשקלון, אוניברסיטת דרבי, מכללת רמת-גן ועוד. כמו כן ניתן ללמוד תואר בפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר-אילן, האוניברסיטה העברית ועוד.
תנאי הקבלה אל לימודי פסיכולוגיה הם בגרות מלאה, ארבע יחידות מינימום בבגרות באנגלית, ציון פסיכומטרי של 600 ומעלה. תנאי הקבלה משתנים בין המכללות לאוניברסיטאות. ניתן להתקבל אל לימודי פסיכולוגיה במכללות בחסות האוניברסיטאות, בהן תנאי הקבלה קלים יותר, לרוב את השנה השלישית של לימודי פסיכולוגיה אלו לומדים הסטודנטים באוניברסיטה ומקבלים את התואר גם כן, מטעם האוניברסיטה.
בתום לימודי פסיכולוגיה קיימות אפשרויות תעסוקה רבות הכוללות עבודה כמאבחנים במכוני אבחון תעסוקתיים וכד', רכזי כוח אדם ומשאבי אנוש ועוד, או המשך לימודים לתואר שני בפסיכולוגיה.
תואר בפסיכולוגיה- ללמוד על עולם הנפש בלימודים חשובים, מאתגרים ומעניינים.

מפת אתר    נתניה