ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> לימודי ביטוח

לימודי ביטוחענף הביטוח הוא אחד הענפים הגדולים במשק הישראלי, לכל אחד מאיתנו יש ביטוח כלשהו, ביטוח שיניים, ביטוח בריאות, בטוח חיים, ביטוח דירה, ביטוח עסק ועוד. בעקבות זאת, לימודי ביטוח הפכו מבוקשים מאוד. כיום ניתן ללמוד תואר בביטוח במכללת נתניה בלבד (תואר המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה), אך עם השנים ובעקבות התרחבות התחום עוד יותר מהיום, יהיה ניתן ללמוד תואר בביטוח גם במוסדות לימודים נוספים.
ביטוח, ולא משנה באיזה תחום, מעניק לנו הרגשת ביטחון במקרה של פגיעה ברכוש, בנכסים או בבריאות שלנו. ניתן כיום ללמוד אל תואר בביטוח או קורסים קצרים של לימודי ביטוח בהתמחות בתחום ביטוח מסוים. לפני ההתמחות בתחום ספציפי יש צורך לעבור בחינת רישוי מטעם משרד האוצר המעניקה רישיון סוכן ביטוח. אל בחינה זו ניתן ללמוד בקורס לימודי ביטוח – יסודות הביטוח והוא מתאים בעיקר למי שמעוניין לעבוד כסוכן ביטוח או בתפקידים שונים בתחום הביטוח.
במהלך לימודי תואר בביטוח לומדים הסטודנטים השכלה רחבה בתחום הביטוח, הכוללת את כל הפרטים הרבים הקיימים בעולם הביטוח. לאחר לימודי ביטוח אלו יהיו הסטודנטים מוכנים לשוק העבודה של עולם הביטוח ובנוסף יהיו בעלי תואר ראשון.
תואר בביטוח הינו היום תואר מבוקש בשוק העבודה והביקוש אליו רק יגדל עם השנים. תחום הביטוח עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, השינויים בחקיקה וועדת בכר גרמו לענף הביטוח לגדול מאוד ולסכומי הכסף שהוא מגלגל לגדול גם כן. לכן, יש צורך בהשכלה גבוהה בתחום, תואר בביטוח מבטיח השכלה איכותית וידע נרחב בתחום הביטוח.
תואר ביטוח מותאם במיוחד לכל השינויים שחלו בעולם הביטוח. לימודי ביטוח כוללים את הנושאים הבאים: סוגי ביטוחים, יסודות הביטוח, חיתום, ביטוח מנהלים, חוק הגנת שכר, חוק פיצויי פיטורין, כלכלה, ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות, סטטיסטיקה, תכנון פיננסי, מתמטיקה, חשבונאות, יסודות השיווק, מס הכנסה, ביטוח לאומי ועוד. לימודי תואר בביטוח מכינים גם לבחינות החיצוניות וגם לתואר ראשון.
את לימודי תואר בביטוח ניתן ללמוד במכללת נתניה, מסלול זה מתאים במיוחד עבור אנשים שעובדים בתחום הביטוח, אך אפשר להירשם אליו גם ללא ידע וניסיון בתחום. ניתן ללמוד לימודי ביטוח בתחומים שונים שלא למטרת תואר ראשון במכללת תפנית, מכללת עדיף מכללת מיטב ועוד.
לימודי ביטוח – בואו ללמוד מקצוע רווחי ומעניין עם אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות.

מפת אתר