ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 לימודים באוסטריה
 לימודים באוסטרליה
 לימודים באיטליה
 לימודים בבריטניה
 לימודים בספרד
 לימודים בקנדה
 לימודים ברומניה
 סאמר סקול
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> לימודים אקדמיים בחול >> סאמר סקול

סאמר סקולSUMMER SCHOOL

היכן תמצאו במקום אחד גם חווית טיול וגם בית ספר המושלם לאנגלית? נכון, סאמר סקול. סאמר סקול היא חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים. הילדים נהנים מחוויה חד פעמית של טיול עם בני נוער בגילם יחד עם לימוד אנגלית שישפר להם את האנגלית ויקנה להם את הביטחון ברכישת השפה.
 

באתי בגלל אנגלית

  • סאמר סקול הוא בית ספר המיועד לימי החופש הגדול וכולל מפגש של תלמידים מכל העולם. מטרת בית הספר היא לשפר את האנגלית של התלמידים. ואכן בבית ספר מדברים כל היום אנגלית, בכיתה ומחוצה לה.
  • בכל יום לומדים התלמידים במשך 4 שעות אנגלית. במהלך החודש התלמידים לומדים בהתאם לרמה שלהם. ישנם בתי ספר שאינם כוללים שעות לימוד, והלימוד הוא רק דרך החוויה והמפגש עם תלמידים אחרים. במקום לימוד בכיתה התלמידים יוצאים לרכב על סוסים, לטפס, לשחק ועוד.
  • סאמר סקול כולל לימוד השפה האנגלית השונה מסגנון הלימוד של כיתה בבית ספר. לימוד האנגלית מתבצע באמצעות כתיבת עיתון, למידה של שירים של להקות, משחקי דרמה ועוד דרכים אחרות ללמוד.
 

נשארתי בגלל החוויה

סאמר סקול בנוי על שטח גדול המאפשר אינספור פעילויות חברתיות וספורטיביות מהנות לתלמידים, כגון: רכיבה על סוסים, בריכה, אמנויות, דרמה, חץ וקשת ועוד.
המחנה מאפשר להם לחוות את הפעילויות עם בני גילם ממדינות אחרות, להתנסות בפעילויות עם הקבוצה וללמוד בצורה חווייתית על אחריות ושותפות. סאמר סקול הוא הזדמנות ליצור חברויות עם בני גילם מארצות אחרות וללמוד על חייהם.
יחד עם חווית טיול מרתקת, הכוללת טיולי שטח, ספורט אתגרי וגם תרבות. סאמר סקול מאפשר לתלמידים לטייל ולחוות את המדינה בה הם מבקרים, ללמוד על ההיסטוריה, התרבות ועוד. התחרות הגדולה בין בתי הספר הביא לכך שכיום נבנים תוכניות מיוחדות לילדים, כגון סאמר סקול המשלב ביקור באולפני הארי פוטר או לונה פארק מיוחד, טיולים ואטרקציות מגוונות ועוד.
 

אירופה או אמריקה

כיום ניתן למצוא מספר של מקומות המציעים סאמר סקול: הידוע מבניהם הוא אנגליה, אך כיום נתן לטוס לסאמר סקול באמריקה הצפונית, בקפריסין, בספרד ועוד.
הבחירה של סאמר סקול יש לעשות בבדיקה של תנאי המחנה והפעילויות המשולבות בו. ישנם בתי ספר המקפידים כי התלמידים ילמדו בכיתה אנגלית ויש המשלבים את הלימוד דרך פעילויות חברתיות שונות. ישנם סאמר סקול הכוללים במסגרת הלימודים פעילויות מיוחדות כגון ספורט אתגרי או לימוד המבוסס על חוג מסוים, כגון: כדור רגל ויש שאינם מגבילים את הפעילויות לתחום אחד.
 

עם חברים או לבד

פעמים רבות הילדים מבקשים לטוס לסאמר סקול לא בגלל האנגלית אלא בגלל החברים. השאלה אם לשלוח את הילד לבד או עם חברים היא שאלה חשובה. מצד אחד יש חשש לשלוח את הילד לבד, אך  מצד שני לטוס עם כל החברים משרה להורים ביטחון, אך הלימוד של האנגלית יכולה להתמוסס, המטרה היא שהילד יתמודד עם האנגלית במהלך כל היום וירכוש את השפה. במקרה שכל החברים סביבו הרבה יותר קל לדבר עברית ולא לנסות להכיר חברים חדשים. 


מפת אתר