ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 לימודים באוסטריה
 לימודים באוסטרליה
 לימודים באיטליה
 לימודים בבריטניה
 לימודים בספרד
 לימודים בקנדה
 לימודים ברומניה
 סאמר סקול
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> לימודים אקדמיים בחול >> לימודים באיטליה

לימודים באיטליהאיטליה הוא אחד המקומות שרבים בוחרים ללמוד בו. באיטליה מוסדות לימוד בעלי מוניטין בינלאומי, עם מרצים המובילים בתחומם. סטודנטים רבים בוחרים ללמוד באיטליה כוון המוסדות הלימוד מציעים תנאי קבלה נוחים לצד שכר לימוד נמוך במיוחד.
 

לימודים באיטליה – הכי משתלם

איטליה מציעה לסטודנטים חיים סטודנטיאלים נוחים במיוחד. במדינה תמצאו סטודנטים רבים מרחבי העולם, מאחר שבאיטליה שכר הלימוד מסובסד על ידי המדינה לתושביה ולזרים ולכן שכר הלימוד הוא מהנמוכים בעולם.
 
הלימודים כוללים שבוע מקוצר ושעות לימוד שפויות המאפשרים לסטודנטים לשלב בין לימודים לעבודה במהלך הלימודים ולהתפרנס, כמו כן סופי השבוע הארוכים משאירים לסטודנטים גם ליהנות מחיי חברה עשירים, טיולים ברחבי המדינה וליהנות משפע המסעדות, המוזיאונים והגלריות.
 
מוסדות הלימוד באיטליה מציעות מלגות רבות לסטודנטים זרים הבאים ללמוד, מוסדות לימוד רבים מציעים מלגות על בסיס סוציו אקונומי ועל סמך הישגים בלימודים.
 
לימודים באיטליה מתקיימים במוסדות לימדו מצוינים המציעים מבחר גדול של מסלולי לימוד. בין המסלולים המבוקשים הם לימודי רפואה, לימודי ווטרינריה, לימודי עיצוב, לימודי אדריכלות, מנהל עסקים ועוד.
 
תנאי הקבלה ללימודים באיטליה הם קלים יותר ופשוטים יותר. ישראלים רבים שלא הצליחו להתקבל ללימודם בארץ כגון לימודי רפואה, וטרינריה, משפטים ועוד בגלל ההיצע הנמוך מתקבלים בקלות ללימודים באיטליה.
 
לימודים באיטליה מאפשרים לכם לרכוש תואר המוכר בארץ על ידי היחידה להערכת תארים ודיפלומות במשרד החינוך. עם זאת חשוב לבדוק אם המוסד שבחרתם ללמוד בו מוכר על ידי היחידה להערכת תארים. כמו כן ניתן ללמוד באיטליה ולהמשיך את ההתמחות בארץ.
 
לימודים באיטליה נלמדים באנגלית או באיטלקית. סטודנטים רבים בוחרים ללמוד במכינה טרם הלימודים על מנת ללמוד את השפה שהינה קלה ללמידה ומאפשרת ללמוד גם באיטלקית.
 
ישראלים רבים בוחרים ללמוד באיטליה, דבר שיצר קהילה קטנה של סטודנטים מישראל המעניקים את התחושה ל בית עבור ישראלים רבים.
 

לימודים באיטליה – המקצועות המבוקשים

איטליה מציעה אוניברסיטאות ובתי ספר בעלי רמה גבוה למקצועות מבוקשים כגון רפואה, אדריכלות, וטרינריה ועוד.
 
לימודי רפואה באיטליה הפכו לאופציה שפויה עבור ישראלים רבים המנסים להתקבל ללימודי רפואה בארץ. תנאי הקבלה יותר נוחים, שכר הלימוד הנמוך והאפשרות להגשים את החלום שלכם וללמוד רפואה. התואר של רפואה מוכר על ידי היחידה להערכת תארים ובסיום הלימודים תוכלו לבחור אם לעשות את הסטאז' בארץ או באיטליה.
 
בדומה ללימודי הרפואה גם לימודי הווטרינריה באיטליה מאפשרים לסטודנטים הישראלים ללמוד מקצוע מעניין ומיוחד. האוניברסיטאות שלך איטליה נמצאות בדירוג גבוה של האוניברסיטאות בעולם. שכר הלימוד והמחיה הזולים מאפשרים ללמוד ולחיות באיטליה.
 
איטליה ידועה במבנים הארכיטקטוניים המיוחדים שלה, וגם בתחום האדריכלות איטליה מובילה בתחום. באיטליה בתי ספר רבים ללימודי אדריכלות המאפשרים לסטודנטים לשלב בין לימודים ולביקורים באתרים הרבים.
 
לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה הוא הזדמנות לסטודנטים להיות במרכז העשייה . באיטליה בתי ספר גבוהים לעיצוב, בהם תיחשפו למגמות העיצוב ולחידושים בתחום.
 
לפני רישום ללימודים בדקו מהן הדרישות הסף לקבלה ללימודים. ברוב המקרים התנאים כוללים תעודת בגרות וציון פסיכומטרי, בחלק מבתי הספר יערכו לכם מבחן בשפה האיטלקית או שפה בתחום הנלמד. חשוב להכין את עצמכם לקראת הבחינות, למרות שברוב המקרים מדובר ברמת מבחנים לא גבוהה.  

מפת אתר