ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 לימודים באוסטריה
 לימודים באוסטרליה
 לימודים באיטליה
 לימודים בבריטניה
 לימודים בספרד
 לימודים בקנדה
 לימודים ברומניה
 סאמר סקול
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> לימודים אקדמיים בחול >> לימודים באוסטרליה

לימודים באוסטרליהאוסטרליה מציעה בצידו השני של העולם לימודים ברמה גבוה. אוסטרליה הרחוקה היא יעד מבוקש של סטודנטים המעוניינים לשלב לימודים עם חוויה של לחיות ולעבוד באוסטרליה. אוסטרליה היא מדינה רחבת ידיים ועצומה בגודלה המציעה אינסוף הזדמנויות של לימודים ועבודה לצעירים. לימודים באוסטרליה היא הזדמנות ללמוד לתואר ולשלב יחד עם עבודה וחווית מחיה בארץ רחוקה. היתרון של לימודים באוסטרליה היא השפה האנגלית המאפשרת להשתלב בלימודים ללא צורך ללמוד שפה חדשה
 

לימודים באוסטרליה

באוסטרליה ישנם 39 אוניברסיטאות ציבוריות ומכללות המאפשרות ללמוד כל תחום שתרצו.
מספר רב של אוניברסיטאות באוסטרליה הינן בעלות דירוג אוניברסיטאי גבוה כגון אוניברסיטת מלבורן ואוניברסיטת סידני. אוסטרליה מציעה גם מגוון רחב של מלגות המאפשרות לכם לקבל הקלות בשכר הלימוד.
 
אוסטרליה מעניקה לסטודנטים הבאים ללמוד ויזת סטודנט המקנה אישור לסטודנטים לעבוד כ- 20 שעות שבועיות במהלך הסמסטר ובמהלך החופשות לעבוד משרה מלאה, המאפשרת לכם לעבוד ולממן את הלימודים והמחייה באוסטרליה. הוויזה מאפשרת גם לבת הזוג או בן הזוג לעבוד באופן מלא. המשכורות באוסטרליה הינן גבוהות המאפשרות לכם ליהנות מרמת מחיה גבוהה. במהלך תקופת הלימודים אין צורך לחדש את הוויזה. באוניברסיטאות ישנה מחלקה המסייעת לסטודנטים זרים  בהכוונה וייעוץ, מסייעת במציאת עבודה ובמציאת דיור ותמיכה בכל נושא.
 
לימודים באוסטרליה כוללים שכר לימוד שהוא נמוך ביחס למדינות מערביות הדוברות אנגלית. העלות המחייה הממוצעת לסטודנט באוסטרליה הוא 1500 דולר אוסטרלי לחודש לערך.
 

תנאי קבלה ללימודים באוסטרליה

אחת השאלות של אנשים המתעניינים ללמוד באוסטרליה הוא תנאי הקבלה, כמה קשה להתקבל לאוניברסיטה באוסטרליה. למעשה קל יותר להתקבל ללימודים לתואר ראשון באוניברסיטאות המובילות באוסטרליה. בדומה לארץ, לקבלת תואר ראשון יש צורך בתעודת בגרות מלאה, לתואר שני תנאי הקבלה הם ציוני התואר הראשון. מעבר לזאת הסטודנטים נדרשים לעשות מבחן ILETS או מבחן TOFEL הבודק את רמת האנגלית של המועמדים.
 
האוניברסיטאות מאפשרות למעומדים שאינם מתקבלים לתואר ראשון, בשל רמת אנגלית נמוכה או ציוני בגרות נמוכים, ללמוד שנה מכינה לקראת לימודים. בסיום המכינה יוכלו המועמדים להמשיך לתואר ראשון.
 
אלו הבוחרים ללמוד באוסטרליה יוכלו לחזור לארץ ולעבוד בתחום שלמדו, התארים האוניברסיטאיים באוסטרליה מוכרים בכל העולם, וזוכים להכרה ישראלית על ידי היחידה להערכת תארים ודיפלומות במשרד החינוך.
 

לימודים באוסטרליה

לימודים באוסטרליה משמעותן ללמוד הרחק מהבית ויחד עם זאת לימודים באוסטרליה מאפשר לכם לשלב טיול עם לימודים, בשונה מלימודים באירופה שקל יותר להגיע לארץ בשעות מספר טיסה, המרחק הרב מאוסטרליה אינו מאפשר גיחות קצרות לארץ. חשוב לוודא כי הנכם מוכנים להרפתקה של לימודים הרחק מאוד מהבית.
 

היכן ללמוד באוסטרליה

היעדים המועדפים על סטודנטים ללימודים באוסטרליה הם אוניברסיטת סידני. סידני היא עיר גדולה המציעה מרכזי בילוי רבים, חופים מרהיבים המאפשרים לגלוש או לבלות על החוף. לאוניברסיטת סידני מוניטין בינלאומי והיא מדורגת כאחת האוניברסיטאות הטובות באוסטרליה.
עיר נוספת היא מלבורן, עיר הבירה. אוניברסיטת מלבורן המציעה מגוון מסלולים, גם היא נחשבת לאוניברסיטה איכותית וותיקה. בים הלימודים גם פה תוכלו לבלות בעיר תוססת שהיא מרכז התרבות של אוסטרליה הכוללת מוזיאונים וגלריות  רבות וכמובן חופים מדהימים.
עיר פרת' אף היא עיר האהודה על סטודנטים רבים המציעה קמפוסים איכותיים ברמה גבוהה. העיר בעלת חיי לילה תוססים וחופים מדהימים. 

מפת אתר