ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 לימודים באוסטריה
 לימודים באוסטרליה
 לימודים באיטליה
 לימודים בבריטניה
 לימודים בספרד
 לימודים בקנדה
 לימודים ברומניה
 סאמר סקול
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> לימודים אקדמיים >> לימודים אקדמיים בחול >> לימודים באוסטריה

לימודים באוסטריהלימודים באוסטריה הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ביותר. אוסטריה הכוללת 6 אוניברסיטאות כלליות, 9 אוניברסיטאות פרטיות ועוד כ- 15 אוניברסיטאות מקצועיות. היא יעד מועדף לישראלים רבים. יחד עם זאת פועלת אוסטריה להצטרף לאיגוד האירופאי להכרה כלל אירופאית של המוסדות באירופה.
 
אוסטריה היא מדינה שצעירים רבים נרשמים ללמוד משם מכמה סיבות. ראשית, הקרבה לישראל, המרחק בטיסה הוא שלוש וחצי שעות בלבד. שנית, אוסטריה היא מדינה שעלות המחייה הוא עדין זול יחסית למדינות אירופה אחרות, המאפשר לעבוד וללמוד בנוחות יחסית. 
 
באוסטריה ניתן ללמוד כלכלה ומנהל, תואר בעסקים, משפטים, לימודי הנדסה ומדעים ועוד. הלימודים לתואר ראשון באוסטריה כוללים שלוש שנות לימוד והם במסלול ישיר לתואר שני הנמשך בד"כ שנתיים. בסיום הלימודים על הסטודנטים להגיש שתי עבודות סיום שהן בסדר גודל של  סמינריון. לימודי משפטים התואר הראשון הוא LL.M הנמשך כ- 4 שנים.
 
סטודנטים ישראלים שלמדו בחו"ל בכל מדינה בעולם וחזרו לארץ לאחר תקופת הלימודים בחו"ל, יידרשו בהתאם לסוג התואר שלמדו או המקצוע שלמדו, לפנות להכרה ישראלית בתואר של היחידה להערכת תארים ודיפלומות במשרד החינוך. אוסטריה הצטרפה לאיגוד האירופי להכרה עולמית של המוסדות באירופה והיא חברה כיום ב"הליכי בלוניה הפועלים להוצאה לפועל של ההכרה בבמערכת ההשכלה הגבוהים.
 
לימודים באוסטריה כוללים כל תחום שתרצו ללמוד, רפואה, רפואת שיניים, וטרינריה, מנהל עסקים, כלכלה, משפטים, הנדסה ומדעים, אמנויות, מדעי המדינה, תיאולוגיה ועוד.
 

לימודים באוסטריה – לאודר ביזניס סקול (LBS)

אחד היעדים המבוקשים ללמודים באוסטריה הוא האוניברסיטה החדשה שהקים איש העסקים רון לאודר בשנת 2003 המיועדת להכשיר אנשי מקצוע ומנהיגים בתחום העסקים והכלכלה. האוניברסיטה משלבת לימודי עסקים, עם לימודי שפות ותחומים נוספים. האוניברסיטה שמה לה למטרה לה לטפח כישרונות יהודיים ולהעניק לצעירים מכל הדתות והתרבויות כלים להשתלבות בעולם העסקים והיזמות.
 
הלימודים כוללים 6 סמסטרים לתואר ראשון בהם נלמדים: מנהל עסקים המהווים 36% מהלימוד, כלכלה ומשפטים המהווים כל אחד כ- 5% מהלימודים. שפות,צ פסיכולוגיה ופילוסופיה המהווים יחד 30% מהלימודים וטכנולוגיית מידע 8% מהלימוד וסטאז' המהווה 17% מהלימוד.
הלימודים הם באנגלית וישנו דגש על לימוד שפות נוספות כגון: גרמנית, ספרדית, רוסית ועוד.
 

לימודים באוסטריה – מלגות

עלות הלימודים באוסטריה הכולל מחיה מגיע ל- 4000 אירו בשנה. בעבר היו מספר מקומות השמורים לסטודנטים ישראלים הבאים ללמוד באוסטריה. כיום מקומות אלו אינם שמורים ועל הישראלים להתמודד לקבלה ללימודים מול סטודנטים זרים אחרים ללא העדפה או הקלה. אוסטריה אינה מממנת את הלימודים או מחלקת מלגות אך ששכר הלימוד הוא נמוך ביחס למדינות אירופה אחרות. מלגה תקבלו אם הנכם מיועדים ללמוד בלאודר ביזינס סקול, המלגה היא חלקית ומיועדת לאלו אשר בעלי יכולת כלכלית נמוכה.
 
האוניברסיטה מעניקה מלגות לסטודנטים יהודים שיתקבלו ללימודי  המאפשרת לכסות חלק משכר הלימוד והמחייה באוסטריה. באוסטריה יש קהילה של יהודים החבר במרכזים יהודיים, בבתי כנסת ובאגודות שישמחו לסייע לסטודנטים ישראלים הבאים ללמוד באוסטריה.
 
בעת בחירה לימודים באוסטריה חשוב לבדוק לאיזה אוניברסיטה אתם נרשמים, האם היא מוכרת על היחידה להערכת תארים ודיפלומות במשרד החינוך, שיאפשר לכם להכיר בתואר שלכם ולעבוד בתחום. בחלק מהתחומים תדרשו להיבחן על מנת לקבל את ההסמכה כגון ברפואה או במשפטים. 

 


מפת אתר