ניווט לפי נושאים
 קורסים
 בגרויות
 השלמת בגרויות
 לימוד פיתוח קול
 לימוד שפות
 לימודי הנדסאים
 מאמרים
 מכינה לעיצוב
 פסיכומטרי
 קורס Coaching
 קורס אופנוע ים
 קורס ברמנים
 קורס כתיבה
 קורס משיטי יאכטות
 קורס צילום
 קורס קעקועים
 קורסי הכשרה מקצועית
 קורסי יופי
 קורסי מחשבים
 קורסי מנהל ושוק ההון
 קורסי נהיגה
 קורסי רכש ולוגיסטיקה
 קורסי רפואה משלימה
 קורסי שיווק ומכירות
 לימודים אקדמיים
 לימודי אדריכלות
 לימודי ביוטכנולוגיה
 לימודי ביטוח
 לימודי יעוץ
 לימודי מדעי ההתנהגות
 לימודי מנהל עסקים
 לימודי פסיכולוגיה
 לימודי פרסום
 לימודי תקשורת
 לימודים אקדמיים בחו"ל
 תואר באומנות
 תואר בביולוגיה
 תואר בהנדסה
 תואר בהנדסת סאונד
 תואר בחינוך
 תואר בחינוך גופני
 תואר במדעי החברה
 תואר במדעי הטבע
 תואר במדעי המדינה
 תואר במדעי הרוח
 תואר במדעי התזונה
 תואר בפילוסופיה
 תואר בקולנוע
 תואר בקרימינולוגיה
 תואר בראיית חשבון
 תואר ברפואה
 תואר ברפואה משלימה
 תואר בתיירות
 סדנאות
 לימודי אסטרולוגיה
 סדנאות גיבוש
 סדנאות מנהלים
 סדנת אלכוהול
 סדנת בישול
 סקסולוגית
 קורס נומרולוגיה
קורסים >> בגרויות

בגרויותהשלמת לבגרות לאחר הצבא הוא הכרחי למי שמעוניין ללמוד באוניברסיטאות ובמכללות לשם תואר או לימודים מקצועיים. תעודת הבגרות יחד עם הפסיכומטרי מהווים כלי למיון ללימודים אקדמאיים בארץ ובחו"ל. הדרך הפשוטה היא להירשם לאחד מבתי הספר המציעים קורסי השלמה ושיפור בגרויות במסגרת פרטית. בגרויות כוללות היקף של 21 יחידות הכוללות מקצוע בחירה בהיקף של 5 יחידות כמקצוע מוגבר ומקצוע כללי בהיקף של 2 יחידות במקצועות הכללים.

בגרויות – רגע לפני שנרשמים

לפני שהנכם רצים להשלים בגרויות או לשפר את תעודת הבגרות, מומלץ קודם לבדוק מה אתם רוצים ללמוד והיכן, בדקו מהם תנאי הקבלה במספר מוסדות, כל מוסד קובע את תנאי הקבלה לפקולטות השונות, במכינות סף תנאי הקבלה לרוב נמוכים יותר. לא פעם יש בידנו בגרות מלאה אך ממוצע הציונים אינו מאפשר לנו להירשם לתחום הלימודים המעניין אותנו. שיפור בגרויות יאפשר לכם לעלות את ממוצע הבגרויות או להשלים אותה וכך להגשים את חלום הלימודים.

השלמת בגרויות או שיפור בגרויות

במידה והנכם זקוקים להשלמת בגרות או לשיפור בגרות, חשוב לשבת עם היועצים בבתי הספר השונים ולשמוע על מה הם ממליצים, לא פעם עדיף לשפר בגרות בחמש יחידות על מנת לזכות בבונוס המעלה את ממוצע ציוני הבגרות, ישנם קורסים שהינם קלים יותר וישנם קורסים שהם חובה ולא תקבלו זכאות לבגרות אם לא תלמדו אותם. חשוב לבדוק שבסופו של שיפור בגרויות תוכלו להיות זכאים לבגרות.

בגרויות - היכן ללמוד?

הבחירה של בית ספר של לימודי בגרוות יכולה להיות באחד מבתי הספר המתמחים בהכנה למבחני בגרויות כגון יואל גבע, אנקורי, זיו כספי, לחמן, HIGH Q, טומשיין ועוד. לא תמיד תמצאו את כל המקצועות בבית הספר הקרוב לביתכם. בתי ספר רבים מציעים לימוד בגריות לצד לימודי פסיכומטרי, אכן רישום למספר קורסים יכול להוות הנחה משמעותית, אך בדקו אם הנכם יכולים לעמוד בעומס של שעות הלימוד, אל תשכחו שיש גם הרבה למידה ותרגול בבית.
 
לימוד פסיכומטרי מחייב לבדוק מהם מבחני בגרויות שעליכם להשלים או לשפר, מומלץ לגשת לייעוץ לפני שהנכם נרשמים. בררו אצל חברים שלמדו האם הם ממליצים, בדקו כמה תלמידים בכיתה ומהו היקף הלימודים. בדקו כי כל הבגרויות שהנכם צריכים נמצאים במקום אחד.

מפת אתר